Postuar te Artikuj & Tutoriale, Video, Zhvillim i softuerit

PHP & MySQL Intro

“PHP & MySQL Intro” është kurs hyrës në formatin online me video-udhëzime detale. Fillo këtu:

https://video.gjirafa.com/kurse-ne-gjuhe-programimi/kurse-php

Temat përfshijnë

  • Format HTML
  • Skriptat PHP që i procesojnë format HTML
  • Krijimi i bazës së shënimeve dhe tabelës
  • Lidhja me MySQL nga PHP

Kursi është falas por do të duhet ta investoni kohën tuaj për të mësuar.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s